Dalriada koncertek/shows

koncertszervezés/booking:
http://www.rising-talent-agency.com/artists/dalriada Kristof Hartmann: kristof kukac rtn-touring.com

2018. január 19. (péntek)
Fri, 19 Jan 2018
Budapest
Barba Negra Club
fellép még/guests: Firkin, Niburta
2018. január 20. (szombat)
Sat, 20 Jan 2018
Pécs
Est Café
kapunyitás/doors: 20:00
kezdés/begin: kb. 21:00
fellép még/guests: Niburta, Agregator
2018. január 26. (péntek)
Fri, 26 Jan 2018
Szolnok
Váróterem Club
kapunyitás/doors: 20:00
kezdés/begin: kb. 21:00
fellép még/guests: Niburta, Agregator
2018. január 27. (szombat)
Sat, 27 Jan 2018
Szekszárd
Est Café
fellép még/guests: Niburta, Agregator
2018. február 3. (szombat)
Sat, 03 Feb 2018
Sopron
Hangár Music Garden
kapunyitás/doors: 20:00
kezdés/begin: kb. 21:00
fellép még/guests: Niburta, Agregator
2018. február 10. (szombat)
Sat, 10 Feb 2018
Miskolc
Helynekem
kapunyitás/doors: 20:00
kezdés/begin: kb. 21:00
fellép még/guests: Niburta, Agregator
2018. február 23. (péntek)
Fri, 23 Feb 2018
Debrecen
Kaptár Klub
kapunyitás/doors: 20:00
kezdés/begin: kb. 21:00
fellép még/guests: Niburta, Agregator
2018. február 24. (szombat)
Sat, 24 Feb 2018
Kecskemét
TEKA
kapunyitás/doors: 20:00
kezdés/begin: kb. 21:00
fellép még/guests: Niburta, Agregator
2018. március 3. (szombat)
Sat, 03 Mar 2018
Győr
Bridge Klub
2018. március 10. (szombat)
Sat, 10 Mar 2018
Zalaegerszeg
Atlantis
kapunyitás/doors: 20:00
kezdés/begin: kb. 21:00
fellép még/guests: Niburta, Agregator
2018. március 17. (szombat)
Sat, 17 Mar 2018
Szombathely
Végállomás Klub
kapunyitás/doors: 20:00
kezdés/begin: kb. 21:00
fellép még/guests: Niburta, Agregator
2018. március 24. (szombat)
Sat, 24 Mar 2018
Jászberény
Ifjúsági Ház
kapunyitás/doors: 20:00
kezdés/begin: kb. 21:00
fellép még/guests: Niburta, Agregator
2018. július 11. (szerda)
Wed, 11 Jul 2018
Dunaújváros
Rockmaraton
fellép még/guests: Powerwolf
2018. július 12. (csütörtök)
Thu, 12 Jul 2018
Vizovice, Csehország
Masters of Rock
fellép még/guests: Helloween, Powerwolf, Korpiklaani, Orden Ogan, Van Canto
2018. augusztus 8. (szerda)
Wed, 08 Aug 2018
Villena, Spanyolország
Leyendas del Rock
fellép még/guests: Saxon, Nightwish, Sepultura
2018. augusztus 15. (szerda)
Wed, 15 Aug 2018
Falun, Svédország
Sabaton Open Air
fellép még/guests: Powerwolf, Battle Beast, Beast in Black, Primal Fear